Bitlis Patent » Onlu Tasarım Tescil Ücreti Başvurudan tescil belgesine teslime kadar, (on tasarım, 10 renkli görsel ) toplam onlu tasarım tescil ücreti KDV DAHİL 5.890 TL' dir.
Bitlis Patent » Onlu Tasarım Tescil Ücreti
Bitlis Patent
Bitlis Patent Logo
+90 212 212 35 18 Nakit, Kredi Kartı veya Havale 0536 580 37 57 Kazım Dirik Cd.Zeydan 13000 Merkez Bitlis
"Tüm online iş, işlemler ve ödemeler
ETKİN PATENT üzerinden yürütülmektedir."

ONLU TASARIM TESCİL ÜCRETİ

6403.4 ₺ + KDV 12000 ₺
Ürün Puanı:
Onlu tasarım tescil başvuru bilgileri ve istenen belgeleri aşağıda bulabilirsiniz. Hizmet alımında “MARKA İSMİ” alanına “tasarıma konu ürün isimleri” belirtiniz. Ayrıca başvuru birden fazla tasarım veya görsel ekleyebilirsiniz. Ayrıntılı bilgileri açıklama kısmında lütfen inceleyiniz.
0 TL
0 TL
 • TÜRKPATENT Ücreti 1814.44 TL
 • TÜRKPATENT Harcı (KDV Uygulanmaz) 2588.96 TL
 • Hizmet Ücreti 2000 TL
 • KDV Matrahı 3814.44 TL
 • KDV Tutarı %18 686.6 TL
 • Genel Toplam 7090 TL
KATEGORİ: Tasarım Tescil

Paylaş

ONLU TASARIM TESCİL HİZMET AÇIKLAMASI1. Ödeme ve istenen bilgi ve belgeler tarafımıza ulaşır ulaşmaz öncelikle başvuru yapılacak  tasarımlar incelenmekte ve sonrasında başvuru sahibiyle diğer detaylar için görüşme sağlanmaktadır.

2. Tekli Tasarım ücretine dahil olan ürün ve hizmetler şunlardır.

a) TÜRKPATENT  10 adet Tasarım Başvuru Ücreti

b) Tasarıma Konu  renkli  10 adet görsel yayın ücreti

c) Tasarım Tescil belge ücreti

d) Başvuruya ilave tasarım eklenmişse hem başvuru hem bir adet görsel yayın ücreti dahildir.

e) Başvuruya ilave görsel (yani bir tasarımın önden ve arkadan iki görseli vb. gibi) sadece görsel yayın ücretlerini kapsamaktadır.

f) Hizmet ücreti: İtirazlar hariç başvurudan belgenin teslimine kadar olan süreci kapsar. ÖRNEK 1: Sadece bir adet "Koltuk" Tasarımı ve tek bir görselin olduğunu varsayarsak; 
Tekli tasarım başvuru yeterlidir.


ÖRNEK: 2 Sadece bir adet "Koltuk" Tasarımı var ancak hem önden hem de arkadan iki adet  görselin olduğu durumlarda tekli tasarımın yanı sıra "ilave görsel ekle" alanından bir adet görsel eklendikten sonra ödeme yapılmalıdır.


ÖRNEK: 3 Aynı ürün gruplarında olmak kaydıyla tek tek başvurudan çok daha ucuz olan çoklu tasarım başvurusu düşünebilirsiniz.

Örneğin "bir adet tekli "Koltuk","bir adet üçlü koltuk" , "bir adet vitrin", "bir adet sehpa" "bir adet yemek masası" ve bunların her biri için bir adet görselin olduğunu varsayarsa;  BEŞLİ TASARIM tescil hizmetini satın alabilir veya tekli tasarıma ilave 4 adet tasarım ve ilave 4 adet görsel ekleyerek ödeme ve işlem yapabilirsiniz.  


Bitlis Patent,  her tasarım tescil başvuru talebini ayrıntılı incelemekte,  hem başvuru hem de başvuru sonrası daha etkin koruma için ayrıca danışmanlık hizmetleri de vermekteyiz.

İstenen belgeleri bilgi(at)etkinpatent.com e-posta veya 0536 580 3757 nolu WhatsApp üzerinden gönderebilirsiniz.

 1. Vekaletname (TIKLAYINIZ)
  (Noter tastiği gerekmez.)  
a) Başvuru sahibi şirket ise vekil eden alana kısaltma yapmadan ticaret unvanının tamamını yazınız. İlgili alanlara adres, vergi dairesi ve vergi numarası, telefon, e-posta adresi, tarih, kaşe ve imza edilmelidir. 

b) Başvuru sahibi şahıs ise vekil eden alana; Ad Soyad, TC. Numarası, Adres ve varsa vergi dairesi ve numarası,  (yoksa boş bırakabilirsiniz.) telefon, e-posta adresi yazılmalıdır. Alt sağ tarafa ise Ad Soyad tarih ve imza edilmelidir.  

 1. Tasarım Konu Ürün görselleri ( Arka planı mümkün mertebe beyaz ve tasarımın açık ve net anlaşılır kalitede görsel olmalı, ayrıca  tasarımdan hariç başkaca hiç bir obje, şekil vs olmamalıdır. 
 2. Görseller 1024x1024 Piksel ve jpeg formatında gönderilmeli,

 3. Çoklu başvurularda her urun görselin altına ismi, aynı ürüne ait birden fazla görsel varsa ürün ismi ve numaralandırma yapılmalıdır. (Örneğin koltuk-1, koltuk-2 vb.gibi)

  Tasarım tesciline ilişkin ayrıntılı bilgi ve örnekleri TASARIM TESCİL " sayfamızdan incelemenizi öneriyoruz.

  Toplam tasarım işlemleri ve toplam maliyetleri tasarım tescil ücreti sayfamızdan inceleyebilirsiniz.

 1. Tasarımcıların ad soyad ve adresleri,

 2. Şirketler için Ticaret Sicil Gazete veya imza sirküleri sureti ( Unvan doğruluğunun kontrolü için istenmektedir.

 3. Kart sahibi ile başvuru sahibi farklı ise yazılı olarak bildiriniz. 

 4. Havale/EFT yoluyla ödeme yaptıysanız dekont veya ödeme bilgilerinizi bildiriniz.


İstenen belgeleri bilgi(at)etkinpatent.com e-posta veya 0536 580 3757 nolu WhatsApp üzerinden gönderebilirsiniz.

YORUMLAR

Hizmet ve ücretlerimiz hakkında görüşlerinizi rica ediyoruz.
Müşteri Avatar

Deniz (5 Mart 2020)

başvurudan belgenin teslimi dahil 10 adet görseli olan 10 adet tasarım tescil gerçekten çok fiyata satın aldık. Dahası ve önemlisi tescil haricinde aldığımız danışmanlık hizmetleri sayesinde tasarımlarımıza daha çok koruma sağlanmasının yanı sıra etkin ve etkili yaptırımlarında alt yapısı sağlanmış oldu. Teşekkürler Etkin Patent...

Puan:YORUM YAPIN

Ad Soyad

E-Posta

Telefon

Puan

Yorumunuz